Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Pracownicy firmy Skup Aut dokładają wszelkich starań aby każda transakcja przebiegła szybko, łatwo i bezpiecznie. Zasadniczo każda transakcja dzieli się na 3 etapy:

ETAP 1: Kontakt z firmą.
Pierwszy kontakt z naszą firmą możliwy jest poprzez wypełnienie formularza wyceny auta lub też telefonicznie pod nr 739-042-042. Wypełniając formularz na naszej stronie i podając podstawowe informacje o samochodzie uzyskasz w ciągu 1h odpowiedź na wskazanego e-maila w którym podana będzie nasza propozycja cenowa oraz telefon do konsultanta który w razie akceptacji naszej propozycji przeprowadzi sprzedaż – wycena jest bezpłatna oraz do niczego nie zobowiązuje.

ETAP 2: Ustalenie terminu spotkania:
Jeżeli nasza propozycja Państwu odpowiada należy skontaktować się z nami w celu ustalenia miejsca i czasu spotkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 10.00-22.00, istnieje możliwość spotkania w jednej z naszych placówke najbliżej Państwa miejsca zamieszkania, pracownik skupu aut może także przyjechać w miejsce wskazane przez Państwa w celu odkupienia auta. Dojazd pracownika jest bezpłatny oraz niezobowiązujący.

ETAP 3: Sprzedaż oraz wypłata gotówki:
Cała procedura sprzedaży nie zajmuje zwykle więcej niż 15 min. Składa się z szybkich oględzin pojazdu sprawdzenia dokumentacji, wypisania umowy kupna sprzedaży oraz wypłaty gotówki. Za każde auto wypłacamy gotówkę na miejscu lub wpłacamy z Państwem w wybranym banku.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.