Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Po co szukać dalej? Jeżeli trafiłeś na naszą stronę internetową, oznacza to, że chcesz sprzedać swoje auto. Skup aut jest serwisem, który Ci to umożliwi. Skupujemy wszystkie auta wyprodukowane po 1996 roku, bez względu na ich stan techniczny. Nieistotny dla nas jest ich przebieg, kolor czy marka, nie interesuje nas ich przeznaczenie. Gwarantujemy najlepszą obsługę (nasi rzeczoznawcy dojeżdżają w miejsce wskazane przez Klienta w celu wycenienia auta). Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do sprzedaży. Prześcigamy konkurencję w oferowanych cenach zakupu (płacimy nawet 80% rynkowej wartości auta), jak również w szybkości obsługi zamówienia. Wszystkie auta skupujemy za gotówkę. Serwis Skup samochodów Zielona Góra umożliwia również wycenę przez Internet, na podstawie wypełnionego formularza. Wystarczy wpisać dane i poczekać maksymalnie godzinę, podczas której nasz rzeczoznawca wyceni auto i prześle informacje na podany adres e-mail.

Możesz sprzedać swoje auto nie ruszając się sprzed komputera! Skontaktuj się z nami i przekonaj, jakie to proste.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.