Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Serwis Skup aut Świdnica pozwala szybko i bezproblemowo sprzedać każdy samochód. Naszym atutem jest współpraca z wieloma lokalnymi skupami aut, co pozwala nam zaoferować najlepszą, konkurencyjną cenę. Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi – wszyscy nasi pracownicy to osoby kompetentne o wysokiej kulturze osobistej i wiedzy. Duży nacisk kładziemy na satysfakcjonujące obie strony transakcji rozwiązania. Jeżeli chcesz się pozbyć niepotrzebnego samochodu, skontaktuj się z nami – z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Skup samochodów Świdnica prowadzi skup aut wyprodukowanych po 1998 r.. Nieistotny jest dla nas stan techniczny, rodzaj auta (osobowe, ciężarowe, sportowe), a także jego marka. Skupujemy samochody również od firm – jednostkowo lub hurtowo. Bezpłatnie dojeżdżamy i wyceniamy auto, możliwa jest również wycena przez Internet (po wypełnieniu odpowiedniego formularza). Za wszystkie samochody płacimy gotówką.

Sprawdź sam, że płacimy najwięcej na rynku - zachęcamy do skontaktowania się i zlecenia nam darmowej wyceny auta.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.