Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

W skupie samochodów Autorzeczoznawcy.com – oddział WARSZAWA kupujemy pojazdy nowe oraz używane wyprodukowane po 2002 r. To co wyróżnia nasz skup aut od innych miejsc tego rodzaju, to szczególnie to, że jest to miejsce, w którym pracują tylko kwalifikowani pracownicy. Wyceny aut zawsze sporządzane są przez licencjonowanych rzeczoznawców. Tego typu wycena jest przeprowadzona na bazie rzetelnych informacji związanych z motoryzacją oraz na podstawie wiedzy na temat samochodów. W każdym wypadku oferujemy naszym kontrahentom, jak najlepsze ceny. Równocześnie wielkie znaczenie ma dla nas zadowolenie konsumenta, który chce zbyć w naszym skupie swój samochód. Należący do nas skup samochodów zapewnia usługę darmowej wyceny pojazdu samochodowego. Tym sposobem mogą Państwo wypisać umieszczony na witrynie formularz, a w następnej kolejności wysłać go do nas. W ciągu 1 h utworzymy wycenę samochodu i prześlemy ją do Was na podanego maila. Tego rodzaju wycena nie jest zobowiązująca, w związku z tym po jej wykonaniu wcale nie muszą Państwo sprzedawać nam własnego samochodu. Nasz formularz wyceny to doskonały sposób na to, aby dowiedzieć się jak wiele wart jest pojazd i czy opłacalne jest zbyć go w skupie. Oczywiście nasza oferta, to oferta całościowa, dopasowana do wymagań każdego kontrahenta. Bardzo dobrze wiemy, iż wiele osób preferuje załatwiać tego rodzaju transakcje w sposób bezpośredni, toteż prócz szybkiej i prostej wyceny przy użyciu internetu, proponujemy Państwu również wycenę prowadzoną na miejscu u kontrahenta lub ewentualnie w jednym z naszych oddziałów. Kontrahenci są w stanie wobec tego dobrać dla siebie w największym stopniu odpowiadającą im formę wyceny. Jako, że wycena online jest niesamowicie błyskawiczna i łatwa, zachęcamy jednak do składania pytań przez formularz wyceny. Pojazdy, które skupujemy to samochody przeróżnych marek. Rok produkcji nie jest istotny. Stan techniczny pojazdu nie musi być bardzo dobry albo dobry, ponieważ często skupujemy również pojazdy po stłuczkach bądź przeróżnego typu naprawach. Wymogiem jest aczkolwiek to, żeby samochód nie był bardzo uszkodzony, gdyż tego typu samochody kompletnie nas nie zainteresują. Jako wszechstronny skup aut z miłą chęcią kupujemy również pojazdy luksusowe oraz te określane jako historyczne. W czasie transakcji kupna-sprzedaży, gdy pojazd zostanie nam odsprzedany, z góry wypłacamy gotówkę do ręki. Należący do nas skup samochodów, to miejsce, w jakim jesteś w stanie w głównej mierze wiele zyskać. Swą firmę obsługujemy od kilku lat, tym sposobem zdobyliśmy wprawę oraz doskonałą pozycję na rynku, która nie wymusza na nas robienia oszczędności na kontrahentach. Kolejnym atutem jest to, iż entuzjastycznie przystosowujemy się do interesanta i w żadnym wypadku nie definiujemy bezwzględnych reguł. Najistotniejsze dla naszego skupu jest to, żeby Klient mógł z zyskiem i wygodnie zbyć swój pojazd. W naszym skupie dostaniecie najkorzystniejszą cenę na rynku. To możemy Państwu zagwarantować!

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.