Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Myślisz o sprzedaży swojego samochodu ale nie wiesz, jak zrobić to szybko i bezproblemowo? Serwis Skup aut jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Sprzedając nam swoje auto zyskujesz:

  • minimum formalności i szybkie załatwienie sprawy (nawet w 2-3 dni)

  • płatność gotówką (zawsze!)

  • bezpłatną wycenę samochodu (nasi rzeczoznawcy dojeżdżają na wskazane miejsce i dokonują wyceny)

  • a jeżeli nie masz czasu na spotkania – możliwość wyceny auta przez Internet (wystarczy wypełnić formularz i poczekać: do godziny nasz rzeczoznawca prześle wycenę na Twój e-mail na podstawie podanych informacji.)

Skup samochodów Polkowice skupuje wszystkie auta wyprodukowane po roku 1998, bez względu na ich stan techniczny, właściciela (osoba prywatna/ firma) oraz markę. Nieistotny jest dla nas typ samochodu – skupujemy zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe. Szybka, bezpłatna wycena i minimum biurokracji to nasze atuty. Przekonaj się o tym sam i sprawdź nas! Zapraszamy do współpracy.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.