Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Autorzeczoznawcy.com Skup Aut za Gotówkę to firma której działalność polega na szybkim odkupie samochodów za gotówkę.

Skup samochodów to obecnie najwygodniejsza, szybka i bezpieczna forma sprzedaży. W odróżnieniu do autokomisu przy tego typu działalności nasza firma od razu odkupuje samochód od właściciela wystawiając przy tym dokument umowę kupna sprzedaży oraz wypłaca całość gotówki. Dla sprzedającego jest to koniec sprzedaży, natomiast firma szuka nowego właściciela już na własną rękę. Oprócz tego, że sprzedający natychmiast otrzymuje gotówkę dodatkowym atutem jest, że sprzedaż auta może nastąpić w dowolnym czasie oraz miejscu. Nasza firma posiada siedzibę główną we Wrocławiu oprócz tego posiadamy kilkanaście oddziałów w całej Polsce w tym także w Nysie. Ponadto w przypadku gdy sprzedający nie ma czasu aby sprzedać samochód w naszej siedzibie posiadamy także mobilnych przedstawicieli którzy przyjadą we wskazane miejsce aby bezpłatnie wycenić a następnie odkupić samochód. Skup aut Nysa oferuje odkup wszystkich marek oraz modeli samochodów wyprodukowanych po 2000 r. – interesują nas jedynie auta na chodzie.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.