Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Autorzeczoznawcy.com Namysłów

Zajmujemy się skupem aut nowych, zadbanych, luksusowych oraz tych wyeksploatowanych, oferując naszym kontrahentom bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Nasza propozycja jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno pojazdy osobowe, jak też te dostawcze. Warunki, które trzeba spełnić, by pojazd samochodowy mógł być przez nad odkupiony to w głównej mierze odpowiedni rocznik (kupujemy samochody z lat od 1999 do chwili obecnej. Usługa wyceny każdego pojazdu samochodowego ma miejsce w sposób jednostkowy. Osoby zainteresowane sprzedażą swego pojazdu samochodowego proszone są o wypisanie formularza kontaktowego. W formularzu trzeba podać wszystkie istotne cechy pojazdu, tak by nasza usługa wyceny mogła być rzetelna.

 

Skup aut w naszej firmie odbywa się na niezwykle korzystnych warunkach. Zapewniamy swoim Klientom maksymalną wygodę, proponując przyjazd do Klientów, gotówkę oraz formalności zredukowane do minimum. Działamy w sposób kompleksowy i dlatego to my, przygotujemy istotne dokumenty. Nie żądamy ponadto specjalnego przygotowania auta do sprzedaży – generalnego sprzątania lub wymiany akcesoriów. Pojazd samochodowy możecie Państwo przekazać w aktualnym stanie. Oprócz transakcji gotówkowych umożliwiamy ponadto transakcję wraz z przelewem bankowym, o ile sprzedający tego sobie życzy.

 

Sprzedaż auta w naszym skupie odbywa się ekspresowo i bez kłopotów. Zapewniamy cię, że transakcja kupno-sprzedaż odbędzie się z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy sumiennym i dbałym partnerem, który wykonuje usługi w branży od wielu lat, zapewniając całkowitą satysfakcję każdym Klientom. Klienci wybierający naszą firmę, jako punkt do sprzedaży samochodu, stawiają na najwyższą jakość przeprowadzanej transakcji oraz gwarancję satysfakcji.

 

Prowadzony przez nas skup samochodów działa w większość miejscowościach – prowadzimy liczne punkty skupu, które pozwalają na wykonywanie usług na obszarze całego kraju. Nasze oddziały znaleźć można w dużych i mniejszych miastach, takich jak przykładowo Namysłów, Opole, Katowice, ale także Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Kędzierzyn Koźle. W przypadku chęci odsprzedaży auta istnieją dwie możliwości, albo proponujemy wycenę na miejscu u Klienta, albo wyceniamy samochód poprzez formularz kontaktowy. Opcja pierwsza jest zdecydowanie wygodniejsza dla Klientów, bowiem gwarantuje szybką wycenę. Zapraszamy w związku z tym do składania zapytań o wycenę poprzez nasz serwis internetowy.

 

Propozycja naszego skupu kierowana jest do klientów indywidualnych, jak i zakładów pracy, które pragną zdecydować się na sprzedaż służbowej floty samochodów.  Auta, które skupujemy w naszej firmie to różne samochody, nie ma dla nas znaczenia marka lub model, jak też wyposażenie bądź liczba przebytych kilometrów. Świetną cenę dostaną natomiast Klienci, którzy chcieliby sprzedać paroletnie, sprawne i zadbane auto.

 

Zachęcamy do współpracy naszej propozycji oraz do wysyłania zapytań odnośnie naszej oferty oraz naszych działań. Polecamy również wnikliwe sprawdzenie naszej witryny w internecie, dlatego że można na niej znaleźć bardzo dużo pomocniczych informacji na temat naszego skupu, lokalizacji dotyczących naszych działań oraz całościowych zasad, które składają się na transakcję kupna-sprzedaży.

 

Zapewniamy szybkie odkupienie Państwa floty samochodowej za gotówkę!

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.