Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Nie wierzysz w obietnice bez pokrycia? My również nie. Dlatego oferujemy Klientowi tylko to, co rzeczywiście jesteśmy w stanie spełnić.

Skup samochodów jest serwisem, którego głównym zadaniem jest ułatwienie kontaktu między sprzedającym i skupującym auto. Dzięki współpracy z wieloma lokalnymi skupami możemy zaoferować największy zasięg i najlepszą cenę. Nie są to tylko czcze obietnice, co możesz sprawdzić w praktyce. Jeśli chcesz sprzedać samochód, zadzwoń do nas. Przekonasz się, że:

  • skupujemy auta wszystkich marek, w każdym stanie technicznym, wyprodukowane w latach 1996 – 2012

  • oferujemy najlepszą cenę, nawet do 80% wartości rynkowej samochodu

  • bezpłatnie wyceniamy auto – albo na miejscu (dojazd rzeczoznawcy również nic nie kosztuje), albo przez Internet (po wypełnieniu formularza)

  • upraszczamy formalności (szanujemy Twój czas)

  • płacimy gotówką

Serwis Skup aut Leszno nie obiecuje niczego, czego później nie realizuje w praktyce. Przekonaj się, dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Zapraszamy do kontaktu.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.