Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Sprzedaż używanego samochodu czasami bywa trudna. Trzeba spędzić wiele godzin na giełdzie, rozwieszać ogłoszenia i spotykać się z klientami, a i to nie jest gwarancją że auto zostanie sprzedane. Rozwiązaniem dla niecierpliwych lub nie mających zbyt wiele czasu jest rozwiązanie proponowane przez Skup Aut Legnica. Skupowane są auta wszystkich marek, wyprodukowane po 1998 r., zarówno od Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Skup Aut odbywa się na podstawie wcześniejszej wyceny, która przeprowadzana jest w miejscu wskazanym przez Klienta. Pracownicy skupu aut dojeżdżają na wybrane miejsce i tam dokonują bezpłatnej wyceny samochodu. Skup aut udostępnia również możliwość wycenienia auta przez Internet, przy wykorzystaniu specjalnego formularza. I w jednym, i w drugim przypadku Klient oszczędza czas, załatwiając wszystkie formalności na miejscu. Po wycenie skup aut odkupuje samochód za gotówkę (nawet jeszcze tego samego dnia), pozwalając Klientowi szybko i bezproblemowo pozbyć się niepotrzebnego auta.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.