Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Próbowałeś sprzedać swój samochód, ale bezskutecznie? Dałeś ogłoszenie, byłeś kilka razy na giełdzie, poprosiłeś o pomoc znajomych i ciągle nie możesz się go pozbyć?

Skup aut może rozwiązać Twój problem szybko i skutecznie. Skupujemy samochody wyprodukowane po 1999 r., każdej marki, każdego rodzaju (ciężarowe, osobowe) i w każdym stanie technicznym. Zarówno osoby fizyczne, jak i firmy (sprzedające całą lub część swojej floty) mogą liczyć na najlepsze warunki na rynku. Każdorazowo dojeżdżamy do Klienta, w celu wycenienia samochodu. Nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy robią to bezpłatnie. Nawet, jeżeli nie masz czasu na spotkanie, możemy wycenić Twoje auto przez Internet (wypełnij jedynie formularz, a w przeciągu godziny nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i poda pełną wycenę). Skup samochodów Jelenia Góra gwarantuje również płatność gotówką. Możesz pozbyć się swojego auta i problemów dosłownie w dwa – trzy dni, bez zbędnych formalności i straty czasu. Sprawdź nas!

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.