Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Witamy na witrynie Autorzeczoznawcy.com Skup aut Dolnośląskie

Propozycja naszej firmy to skup samochodów wszystkich marek wyprodukowanych po 2002 r. Jeśli zamierzają Państwo sprzedać swój samochód – szybko , na dogodnych warunkach oraz bezpiecznie w legalnie działającej od 6 lat firmie to jesteśmy do Państwa dyspozycji. W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm prowadzących skup aut na terenie kraju – to co nas charakteryzuje to przede wszystkim oferty cenowe dużo wyższe niż w firmach konkurencyjnych oraz szybkie transakcje odkupu aut bez względu na lokalizację samochodu

Nasza działalność jest wszechstronna i kompleksowa. Firma zajmuje się skupowaniem aut nowych i rzecz jasna tych wyeksploatowanych. Interesują nas samochody osobowe, dostawcze ale też auta luksusowe i zabytkowe. Marka i model określonego pojazdu samochodowego nie są ważne. Kluczowe jest niemniej jednak to, aby pojazd był wyprodukowany po 2002 roku ( warunek ten oczywiście nie dotyczy samochodów zabytkowych).

Czas trwania transakcji kupno-sprzedaż w naszym skupie pojazdów samochodowych jest uproszczony do minimum – identycznie jak różnorodne formalności. Szanujemy czas naszych użytkowników, w związku z tym staramy się, by sprzedaż w naszym skupie była dogodna, ekspresowa i łatwa. W przypadku podjęcia decyzji o sprzedaży samochodu w naszym skupie jesteśmy w stanie go odkupić nawet w 2h od zgłoszenia

Nasza firma prosperuje także w trybie online. A to sprawia, że korzystanie z naszych usług jest niezwykle praktyczne i  łatwe. Proponujemy szczegółowy formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej witrynie w Internecie. Jeżeli będziesz chciał przekonać się jak wiele wart jest Twój samochód, to wystarczy, jeżeli zdecydujesz się na jego wypełnienie które zajmuje ok 5 min. Po otrzymaniu twojego zgłoszenia nasz rzeczoznawca samochodowy dokona wyceny auta która zostanie przesłana na Twojego e-maila.

W skupie aut Dolnyśląsk nie oczekujemy od naszych interesantów przygotowania samochodu do sprzedaży czy tego, aby był on w perfekcyjnej kondycji. Kupujemy samochody bardzo  mocno wyeksploatowane i oczywiście takie, które mają przeróżnego typu wady. Satysfakcja kontrahenta jest dla nas niezwykle istotna. Czynimy wszystko, aby wykonywać nasze działania w w sposób fachowy. Ciągle rozszerzamy swą działalność i staramy się, by nasze usługi były dla Klientów jak najbardziej wygodne. Wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo łatwe zorganizowanie transakcji kupna-sprzedaży oraz wszystkich innych procedur formalnych.

 

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.