Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Autorzeczoznawcy.com Wrocław

Działalnością naszej firmy jest skup aut. Jeżeli szukasz najlepszego miejsca na sprzedaż samochodu, w którym będziesz mógł szybko sprzedać samochód w dobrej cenie – koniecznie zajrzyj do nas!

 

Byliśmy prekursorem w tej dziedzinie na terenie Polski. Obecnie pozostajemy jednym z największych oraz najbardziej konkurencyjnych skupów w całym kraju. Proponujemy użytkownikom bardzo dobre warunki, na które składa się nie tylko zadowalająca, szybka, niezobowiązująca oraz bezpłatna wycena, a następnie dogodne warunki zrealizowania transakcji. Jesteśmy legalnie działającą od 6 lat firmą o zasięgu ogólnopolskim, która w wypadku wykonania transakcji przedstawia od ręki umowę, która ma znaczenie w przypadku wykonania bezpiecznej sprzedaży.

 

Transakcja kupna-sprzedaży wykonywana jest w naszej firmie w sposób bardzo szybki. Jeżeli interesant pragnie odsprzedać swój pojazd samochodowy w należącym do nas skupie, w takim przypadku możemy dokonać transakcji nawet w tym samym dniu. Na samym początku jednak poprosimy o wypełnienie formularza na stronie, za sprawą którego nasz rzeczoznawca będzie mógł ustalić właściwą cenę, którą będziemy mogli zaproponować.

 

W naszej firmie nie zatrudniamy niepotrzebnych ludzi, właśnie dlatego koszty prowadzenia naszej działalności są zmniejszone. Poza tym wykonujemy pracę przede wszystkim z pomocą Internetu – kontakt z naszym skupem oraz wycena, odbywają się za sprawą formularza. To wszystko jest powodem tego, iż jesteśmy w stanie zagwarantować naszym interesantom nad wyraz dobre ceny skupu samochodów. Nasz skup aut, to perfekcyjne miejsce na sprzedaż każdego samochodu. Zarówno tego nowego, jak jednocześnie tego mocno zużytego.

 

Pojazdy, które przyjmowane są w naszej firmie, to samochody niesamowicie zróżnicowane. W rezultacie, nasz skup samochodów, to punkt, który umożliwia zbycie przeróżnych pojazdów samochodowych. Skupujemy auta nowe, wyeksploatowane lub te posiadające małe wady i usterki. U nas skupujemy dodatkowo auta po niewielkich kolizjach, oraz takie które przechodziły niewielkie naprawy.

 

Oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz różnych organizacji, które chcą zdecydować się na transakcję sprzedaży floty samochodowej w korzystnej cenie. Kupujemy auta osobowe, jak i auta ciężarowe.

 

Szacowanie ceny auta odbywa się na podstawie wiadomości, które wyślą nam Państwo poprzez formularz. W następstwie tego wypełniając formularz pamiętaj, żeby zaznaczyć w nim wszelkie znaczące informacje, a poza tym, warto oczywiście dołączyć zdjęcia samochodu. W naszym skupie pojazdów samochodowych wyceną zajmuje się doświadczony rzeczoznawca, który wyznacza cenę pojazdu samochodowego na podstawie informacji od konsumenta oraz naturalnie informacji z rynku. Dlatego właśnie, nasi kontrahenci mogą mieć pewność, iż oferowana przez nas cena jest zgodna z trendami rynkowymi i jest oczywiście uczciwa.

 

Tylko w naszej firmie możesz odsprzedać auto w sposób szybki i niesamowicie łatwy. U nas nie musicie Państwo przygotowywać auta do sprzedaży, oraz wypisywać różnorodnych formalności. Po sprzedaży nie każemy czekać naszym interesantom na dokonanie wypłaty gotówki, albowiem wypłacamy ją na sposób błyskawiczny.

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.