Skup Aut
Chcesz szybko sprzedać auto. Skup aut proponuje skup każdego auta za gotówkę natychmiast. Sprawdź na naszej stronie ile skup samochodów zapłaci za Twoje auto.

Okresowy przegląd pojazdu oraz konieczność dokonywania napraw w samochodzie co pewien czas jest dobrze znany wszystkim posiadaczom czterech kółek, naturalne bowiem jest, że na skutek eksploatacji i wraz z upływem lat, każdy samochód wymaga mniejszych lub większych czynności naprawczych. Niestety zdarza się, że odbierając samochód po dokonanej naprawie okazuje się, że pojazd jest uszkodzony, a uszkodzenia te ewidentnie powstały w warsztacie samochodowym, gdyż samochód został np. źle zabezpieczony na podnośniku i z niego spadł lub pojazd został zarysowany przez nieostrożnego pracownika. Oczywiście zdarzyć się również może, iż samochód będący w warsztacie zostanie uszkodzony wskutek działania siły wyższej, a więc np. poprzez opady gradu czy złamanie drzewa na skutek silnej wichury, niezależnie jednakże od tego jak do uszkodzeń dojdzie, zawsze przy odbiorze takiego pojazdu powstaje problem, gdyż z reguły warsztat nie chce przyjąć odpowiedzialności za żadne uszkodzenia.

SKUP AUT WROCŁAW / SKUP AUT POZNAŃ / SKUP AUT BYDGOSZCZ / OPINIE

Sprzedaż starego samochodu

Sytuacja, w której stary samochód staje się już niewygodny, albo też nie w pełni sprawny, lub po prostu dorośliśmy do decyzji, w której trzeba kupić nowe auto, jest zwykle trudna. Bardzo mocno zapchany rynek samochodów używanych sprawia, iż sprzedaż auta używanego to prawdziwy koszmar, tym bardziej, jeśli interesuje nas sprzedaż za rozsądną cenę, a nie pozbywanie się samochodu całkowicie za darmo. Skup samochodów to miejsce, w którym auto można sprzedać niemalże od ręki. Jego sprzedaż odbywa się w ciągu kilku do kilkunastu godzin i problem staje się rozwiązany.

 

Ponad 99% ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodów opisuje auta, jako te doskonałe i bezwypadkowe. Tymczasem rzeczywistość jest całkowicie inna. Zaledwie kilka szczegółów pomoże rozpoznać samochód po kolizji czy też stłuczce. Dla fachowców, niektóre elementy i mankamenty samochodu są tak ewidentne, iż trudno ich nie zauważyć. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Samochody używane sprowadza się nie tylko zza zachodniej lub południowej granicy, ale również zza granicy wschodniej. W wielu przypadkach jest to bardzo opłacalne, nawet wtedy, kiedy trzeba zapłacić dodatkowy podatek w postaci cła. Często opłacalność sprowadzenia auta z Rosji jest zdecydowanie większa niż z Niemiec, Austrii, Holandii czy też Belgii. Biorąc pod uwagę to, iż w Rosji można kupić używane auto bardzo tanio, to naprawdę sprzedaż taka może okazać się niezwykle opłacalna, szczególnie, jeżeli dobrze poszuka się klienta już w Polsce, bądź na zachodzie.

Rynek samochodów używanych w Polsce jest stosunkowo mocno nasycony. Powstały już specjalne raporty i statystyki, które mówią, jakie samochody w Polsce kupowane są najchętniej i jednocześnie najczęściej. Czy jednak statystyki te mówią jednocześnie o tym, jakie auta w Polsce można najłatwiej i najszybciej sprzedać?  Niekoniecznie. Często bowiem najlepiej sprzedający się aktualnie model samochodu w Polsce, nie jest tym, który jest najczęściej kupowany. Sytuacja jest identyczna również w drugą stronę.

 

Przebieg Transakcji

Wycena Auta
Wycena Auta
Możesz sprawdzić ile zapłacimy za Twoje auto w ciągu kilku minut. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ! I odbierz po chwili maila otrzymasz naszą propozycję
Spotkanie z Nami
Spotkanie z Nami
Czas i miejsce spotkania – ustalasz Ty!. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub nasz przedstawiciel przyjedzie w miejsce wskazane przez Ciebie.
Sprzedaż Auta
Sprzedaż Auta
Nasz pracownik na miejscu wystawi umowę kupna sprzedaży oraz zapłaci za auto. Cała procedura sprzedaży trwa nie więcej niż 15 min.